Lekcje angielskiego - Warszawa, Wawer

Znaleziono 2 lekcje

Wybierz dzielnice

Pokaż więcej
Magdalena Mamrowicz

Magdalena M.

PL
Lingwistyka Stosowana, Business English, Tłumaczenia specjalistyczne
15 lat doświadczenia
Zapisz się na lekcje
od 75 zł / 60 min Z dojazdem do ucznia75 zł / 60min
Witam serdecznie. Mam na imię Magda. Już od 15 lat dzielę się pasją do języka angielskiego ze swoimi Uczniami :-)

Zdobyłam wykształcenie filologiczne na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie...
Wspaniała nauczycielka, zaangażowana i empatyczna. Ma świetne podejście do młodego ucznia, dzięki czemu dziecko chętnie się uczy. W swoim programie nauczania bierze pod uwagę zagadnienia realizowane w szkole. Przemiła w kontakcie :)
Z dojazdem do ucznia
Warszawa (Rembertów), Warszawa (Wawer), Warszawa (Wesoła)
Anna Szymanska

Anna S.

PL
5 lat doświadczenia
Zapisz się na lekcje
od 80 zł / 60 min Z dojazdem do ucznia80 zł / 60min
Magister filologii z długoletnią praktyką językową.

Ukończyłam studia językowe na Wydziale Skandynawistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Studia te obejmowały rozszerzony...
Pani nauczycielka prowadzi lekcje w miłej atmosferze. Gdy zadaję jej pytania zawsze zrozumiale wszystko tłumaczy. Wykorzystuje ciekawe materiały związane z moimi zainteresowaniami. Nigdy nie nudzę się na lekcji.
Z dojazdem do ucznia
Warszawa (Wawer), Warszawa (Wesoła)

Indywidualne lekcje angielskiego

Coraz więcej ludzi decyduje się na podjęcie nauki angielskiego. Motywacja jest bardzo różna- jedni chcą zacząć naukę od podstaw, by móc sprawnie komunikować się podczas podróży, drudzy potrzebują umiejętności językowych w pracy zawodowej, inni chcą, by to ich dzieci doskonale radziły sobie z językiem angielskim, jeszcze inni pragną zdać określony certyfikat. Bardzo często decydujemy się na naukę indywidualną z nauczycielem. Taka forma ma wiele zalet: - nauczyciel poświęca pełnię swojej uwagi i zaangażowania wyłącznie nam, dostosowując materiał do naszych bardzo indywidualnych potrzeb; - nauka z profesjonalnym pedagogiem to gwarancja tego, że będziemy brnąć przez meandry języka obcego w odpowiedni sposób, z odpowiednio dobraną metodologią, co będzie przynosić szybkie i zadowalające nas efekty; - oszczędzamy dzięki temu czas na dojazdy do szkół językowych, które niejednokrotnie są znacznie oddalone od naszego miejsca zamieszkania; - dzięki zajęciom indywidualnym kurs angielskiego jest bardziej intensywny i skonstruowany tak, byśmy mogli osiągnąć określony cel.

Znajdź nauczyciela: Warszawa Wawer – to proste!

Angielski Prywatnie jest platformą, dzięki której proces znalezienia odpowiedniego nauczyciela angielskiego stał się bardzo prosty i szybki. Robimy to bez wychodzenia z domu, wykonywania telefonów, dowiadywania się o dostępność pedagoga. Dzięki platformie wchodzimy na stronę internetową, zaznaczamy rodzaj lekcji, który nas interesuje: z dojazdem do ucznia, w domu nauczyciela lub online, miasto i dzielnicę oraz wiek ucznia. Zaznaczamy się „Warszawa – Wawer” i… gotowe! Możemy też rozszerzyć nasze poszukiwania o konkretny dzień czy zakres cen za lekcję. Naszym oczom ukazuje się lista dostępnych nauczycieli wraz z informacjami o ich wykształceniu, doświadczeniu, gotowości przygotowania nas do zdania określonych egzaminów, wolne terminy, a nawet opinie i oceny innych użytkowników, którzy mieli już lekcje z danym nauczycielem. Dzięki temu niemal w mgnieniu oka możemy wybrać profesjonalistę, który będzie odpowiedni dla nas lub dla naszego dziecka.

Wawer – nie trać czasu!

Warszawska dzielnica Wawer to największa pod względem powierzchni dzielnica stolicy. Jej powierzchnia to prawie 80 km2. Położona po wschodniej części Wisły rozciąga się od Pragi Południe aż do Józefowa. To sprawia, że warto zawęzić swój obszar poszukiwań nauczyciela z zapytania ogólnego, jakim jest „Warszawa” do samej dzielnicy. Rozmieszczenie szkół językowych w Warszawie jest bardzo różne, a już z pewnością nie chcielibyśmy tracić czasu na dojeżdżanie na zajęcia angielskiego na Bielany czy Żoliborz. To mogłoby oznaczać stanie w bardzo dużych korkach i utratę nawet godziny na przemieszczenie się. Nauczyciele, którzy deklarują możliwość przeprowadzenia zajęć na Wawrze, dotrą do nas na umówioną godzinę, a my będziemy mogli spokojnie oczekiwać ich w naszym domu, nie spoglądając nerwowo na zegarek. Możemy woleć zajęcia w domu nauczyciela – z pewnością bez problemu znajdziemy jakiegoś, który mieszka nieopodal nas.

Warszawa Wawer a lekcje online

Mogłoby się wydawać, że wybór lokalizacji nie ma żadnego znaczenia w kontekście odbywania zajęć online przez Skype’a. Teoretycznie tak, jednak może zdarzyć się tak, że zechcemy zmienić zajęcia online na zajęcia z nauczycielem, a ten okaże się być dla nas na tyle odpowiedni, że zapragniemy kontynuować naukę pod jego czujnym okiem. Wówczas będziemy mieć pewność, że nasz pedagog będzie w stanie kontynuować z nami naukę w dzielnicy Wawer, która interesuje nas najbardziej.