O nas

 

Serwis Angielski Prywatnie stworzony jest dla uczniów, którzy w szybki i bardzo efektywny sposób chcą odnaleźć odpowiedniego nauczyciela języka angielskiego, korzystając z naszych szczegółowych filtrów wyszukiwania. Dzięki funkcjonalnościom serwisu, nauczyciel może zarządzać swoim grafikiem, kontaktować się z klientami, jak również planować lekcje oraz organizować swoją pracę.

Serwis powstał po kilku latach funkcjonowania jako szkoła językowa, która w ofercie posiadała profesjonalne lekcje języka angielskiego z dojazdem do ucznia. Właścicielka szkoły, mająca również doświadczenie w pracy w szkołach państwowych, odczuwała duże braki w narzędziach internetowych, które mogłyby nie tylko ułatwić organizację pracy prywatnym nauczycielom języka angielskiego, jak i ułatwić kontakt pomiędzy klientem a nauczycielem. Chcąc wspomóc samych nauczycieli, jak i uczniów poszukujących nauczycieli języka angielskiego, stworzyła platformę Angielski Prywatnie.

Nasza misja

Wierząc w efektywność nauki języka angielskiego podczas prywatnych zajęć językowych, stworzyliśmy serwis, dzięki któremu proces szukania nauczycieli oraz organizacji współpracy pomiędzy uczniem a nauczycielem, staje się pozytywnym doświadczeniem. Naszą misją jest stworzenie społeczności prywatnych nauczycieli języka angielskiego w Polsce, którzy dzięki platformie Angielski Prywatnie będą mogli profesjonalnie zarządzać swoją pracą.