Czy nasze lekcje przynoszą efekty?

Czy nasze lekcje przynoszą efekty?
15.11.2017 |

Jako grono wykwalifikowanych nauczycieli języka angielskiego, jesteśmy zgodni, że naszym priorytetem jest prowadzenie prywatnych zajęć języka angielskiego (z dojazdem na terenie Warszawy) na jak najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni z tego, że nasza szkoła językowa prowadzona jest przez tak wspaniałe grono oddanych swojej pracy pedagogów.

Posiadamy wiedzę popartą latami doświadczenia. Jest to dla nas nie tylko praca, ale też pasja, którą staramy się rozwijać z roku na rok. Każdy uczeń otrzymuje od nas indywidualną pomoc oraz wsparcie. Ciężko pracujemy nad tym, aby nasi uczniowie nam ufali oraz czuli przyjemność z nauki języka angielskiego. Chcemy, aby nasi uczniowie nauczyli się języka angielskiego i rzeczywiście wiedzieli jak z niego korzystać. Nauka reguł gramatycznych to nie wszystko. Uczeń musi być świadomy tego, jak z nich korzystać. Bardzo duży nacisk kładziemy na naukę języka codziennego.

Część naszych uczniów zgłasza się do nas z prośbą o pomoc w materiale szkolnym. Nie radzą sobie oni z masą obowiązków oraz materiałem, który przerabiany jest w zbyt szybkim tempie. Naszym zadaniem w takim przypadku jest uspokojenie ucznia, pokazanie mu, że nauka języka nie jest trudna, a jedynie wymaga organizacji. Nadrabiamy materiał w taki sposób, aby uczeń rzeczywiście go opanował i zrozumiał. Efektem tego są lepsze oceny w szkole oraz podwyższona pewność siebie – uczniowie przekazują nam, że język angielski wcale nie musi być taki trudny, a podejście i wsparcie naszych nauczycieli jest dla nich dużą pomocą.

Gorąco zachęcamy do zapisów na nasze prywatne lekcje języka angielskiego. Jeśli chcesz usystematyzować swoją wiedzę w pozytywnej i bezstresowej atmosferze – znalazłeś doskonałe grono nauczycieli, które może Ci w tym pomóc.