Zapisy na rok szkolny 2017/2018

Drodzy Państwo,

Zapisy na nowy rok szkolny rozpoczynamy na przełomie sierpnia oraz września. Bardzo proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny w momencie kiedy będą Państwo w stanie określić daty, w których zajęcia będą mogły się odbywać. Zazwyczaj odbywa się to 1 września, kiedy to dzieci otrzymają plan lekcji w szkole (w tym roku szkolnym natomiast odbędzie się to 4 września). Wtedy też konsultujemy daty proponowanych zajęć z nauczycielami, potwierdzamy wybrany termin oraz wysyłamy umowę drogą mailową. Zachęcam do kontaktu 4 września, wtedy też łatwiej jest ustalić termin zajęć.

Nie prowadzimy testów rozpoznających poziom znajomości językowej ucznia przed rozpoczęciem zajęć.
Pierwsze zajęcia służą do zweryfikowania znajomości języka angielskiego przez ucznia. Każda kolejna lekcja dostosowana jest do poziomu ucznia oraz postępów w trakcie nauki. Bierzemy pod uwagę metody nauczania, które sprawdzają się u Państwa dziecka i tak też modyfikujemy program nauczania. Każda lekcja dostosowana jest do każdego ucznia z osobna.

Nauczyciel dostarcza materiały na każdą lekcję. Korzystamy z wielu książek językowych, materiałów dostępnych w internecie, tekstów piosenek, urywków filmowych oraz materiałów, które stworzyliśmy specjalnie dla Państwa dziecka. Nie jesteśmy zwolennikami korzystania z jednej książki w trakcie wszystkich lekcji. Materiał musi być różnorodny i musi wzbudzić zainteresowanie ucznia. Uczeń przechowuje materiały w teczce, którą powinien mieć przy sobie w trakcie każdej lekcji.

Zajęcia prowadzone są w następujących lokalizacjach:

Warszawa Wawer: Aleksandrów, Anin, Falenica, Marysin Wawerski, Miedzeszyn, Międzylesie, Nadwiśle, Radość, Stara Miłosna oraz Zerzeń,

Inne dzielnice Warszawy: Centrum, Gocław, Powiśle, Saska Kępa, Praga.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące sposobu prowadzenia zajęć, bardzo proszę o kontakt mailowy beata@angielskiprywatnie.pl lub telefoniczny 503 817 908. Zachęcamy również do zapoznania się z treścią zakładek: jak uczymy, materiał, referencje.

Aby zapisać Twoje dziecko na zajęcia z Angielski Prywatnie kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.