Zapisy na nowy rok szkolny

Drodzy Państwo,

W ostatnim czasie dostaję od Państwa wiele zapytań dotyczących zapisów na nowy rok szkolny. Oczywiście, jak najbardziej kontynuujemy prowadzenie zajęć języka angielskiego z dojazdem do ucznia. Prowadzimy zajęcia indywidualne, gdzie omawiany materiał dostosowany jest do każdego ucznia z osobna. Prowadzimy również zajęcia języka angielskiego z dojazdem dla grup. Jeśli chcieliby Państwo, aby Państwa dziecko uczyło się języka angielskiego wraz ze swoją koleżanką lub kolegą, oczywiście jest to możliwe.

Mocno zachęcam do korzystania z naszych zajęć indywidualnych oraz zajęć w małych grupach. Są one wyjątkowo efektywne. Odsyłam tutaj do mojego wpisu na ten temat: http://angielskiprywatnie.pl/dlaczego-oferujemy-lekcje-indywidualne-i-w-malych-grupach/

Bardzo cieszy mnie to, że w trosce o edukację Państwa dzieci, jak i w trosce o własną znajomość języka angielskiego – często dostajemy zapytania o indywidualne lekcje języka angielskiego dla osób dorosłych – pytacie Państwo o zapisy na nasze prywatne lekcje języka angielskiego w nowym roku szkolnym. Jest to niesamowicie miłe i zarazem motywujące. Jest to najlepsza nagroda dla naszej pracy.

Oczywiście nie chcemy Państwa zawieść i już przygotowujemy dla Państwa ofertę naszych lekcji języka angielskiego na przyszły rok szkolny. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby ułatwić Państwu zapisy na nasze lekcje oraz wzbogacić naszą ofertę.

Niezmiernie cieszymy się, że niektórzy nasi uczniowie, których mamy szczęście uczyć od początku istnienia naszej szkoły, wciąż należą do grona naszych uczniów i wciąż wyrażają chęć kontynuowania zajęć.

Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej www.angielskiprywatnie.pl w sierpniu oraz wrześniu. Na pewno odnajdziecie Państwo tutaj wszystkie szczegóły dotyczące zapisów na lekcje języka angielskiego w nowym roku szkolnym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.