Zajęcia języka angielskiego w grupie czy zajęcia indywidualne?

Decydując się na dodatkowe zajęcia języka angielskiego dla Państwa dzieci, najważniejszą kwestią jest wybór sposobu prowadzenia zajęć. Szkoła Angielski Prywatnie oferuje zajęcia z dojazdem do ucznia – indywidualne lub w niewielkich grupach.

Zajęcia indywidualne dopasowane są do każdego ucznia z osobna. Jeśli Państwa dziecko odczuwa wstyd i obawę przed zajęciami w większej grupie, zajęcia indywidualne będą dla niego idealne. Indywidualne podejście pozwala na dopasowanie programu nauczania bezpośrednio do ucznia, program ten może być zmieniany na bieżąco w zależności od postępów ucznia. Uwaga nauczyciela skupiona jest całą lekcję nad uczniem, który nie musi wstydzić się swoich błędów przed innymi uczestnikami zajęć. Więź, która powstaje pomiędzy uczniem a nauczyciel, pozwala uczniowi na swobodę w zadawaniu pytań. Grafik dostosowany jest bezpośrednio do ucznia oraz do jego innych zajęć szkolnych oraz pozaszkolnych.

Zajęcia grupowe umożliwiają konwersację nie tylko z nauczycielem, ale również z innymi uczniami. Doskonalona jest praca grupowauczniowie potrafią współpracować z innymi dziećmi. Zajęcia grupowe, które prowadzimy podczas prywatnych zajęć języka angielskiego w Warszawie (Wawer, Praga, Saska Kępa, Gocław) zazwyczaj składają się z uczniów, którzy wcześniej się znają. Rodzice zapisujący swoje dzieci na zajęcia, konsultują możliwość prowadzenia zajęć grupowych z innymi rodzicami oraz zgłaszają taką chęć podczas zapisów. Podczas zajęć uczniowie motywują się nawzajem. Rodzice nie muszą obawiać się, że podczas zajęć grupowych ich dziecko zostanie pominięte – nie prowadzimy zajęć w dużych grupach, nauczyciele monitorują pracę wszystkich uczniów z osobna.  Oczywiście taka forma prowadzenia zajęć jest również dostępniejsza finansowo.

Zachęcamy do zapisów na prywatne lekcje języka angielskiego w Warszawie (Wawer, Praga, Saska Kępa, Gocław). Oferujemy zajęcia indywidualne oraz grupowe. Dokonując zapisu dziecka na zajęcia, służymy radą jeśli chodzi o wybór pomiędzy zajęciami indywidualnymi czy grupowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.