Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

witaj szkoo, szkoaZa nami rozpoczęcie roku szkolnego. Bardzo serdecznie zapraszamy do zapisów na prywatne lekcje języka angielskiego z dojazdem.

Nasi nauczyciele to studenci bądź absolwenci szkół ukierunkowanych na nauczanie dzieci. Mają oni solidne teoretyczne oraz praktyczne przygotowanie do zawodu nauczyciela.  Wykształcenie stanowi dla nas najważniejsze kryterium. Kolejną sprawą jest doświadczenie. Wszyscy nasi nauczyciele posiadają co najmniej kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci w grupach oraz indywidualnie.

Stawiamy na efektywność w nauczaniu. Na lekcjach nie opieramy się jedynie na jednej pozycji książkowej. Chcemy, aby nasze lekcje były urozmaicone. Dostarczamy uczniom materiały na każdą lekcję. Korzystamy z wielu książek przeznaczonych do nauczania języka angielskiego. Bierzemy również pod uwagę materiały dostępne w sieci na portalach dla nauczycieli. Sami tworzymy nasze autorskie materiały. Korzystamy z filmów oraz piosenek. Wszystko zależy od zainteresowań ucznia oraz metody, która najlepiej się u niego „sprawdza”.  Są one następnie przechowywane przez ucznia w teczce przez cały rok szkolny.

Nie chcemy, aby nasze lekcje były nudne. Nie chcemy, aby na naszych lekcjach uczniowie czuli się tak jak w szkole. Nie jesteśmy zwolennikami systemu oceniania. Jesteśmy zwolennikami systemu pozytywnej motywacji oraz nagradzania. Chcemy, aby nasi uczniowi nam ufali.

Prowadzimy lekcje 60-minutowe. Są one w 100% wykorzystane. Każda lekcje rozpoczyna się od wstępu (rozmowa o tematach bieżących, powtórzenie materiału z lekcji poprzednich), wprowadzenia nowego tematu oraz zakończenia. Uczeń doskonale wie czego może się spodziewać na każdej lekcji. Dzięki temu nie jest zestresowany, nie wiedząc czego może oczekiwać.

Prowadzimy zajęcia z dojazdem w następujących lokalizacjach: Wawer, Gocław, Saska Kępa, Powiśle, Centrum, Muranów, Żoliborz, Wola, Nowe Bemowo oraz Ochota.

Zachęcamy do kontaktu. Zapisy trwają. Kliknij tutaj.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.