Referencje

Jeśli chciałbyś zweryfikować referencje kontaktując się z danym rodzicem, zadzwoń do nas lub napisz.

2016/2017

Mama Mai i Mateusza:

Moje dzieci mają ogromną frajdę i czekają z utęsknieniem na kolejne zajęcia z angielskiego z Zosią.

Zosia ma wspaniałe podejście do dzieci i  potrafi wiele nauczyć moją 6 letnią Maję i mojego 9 letniego  Mateusza, czego efektem są bardzo dobre oceny w szkole.

Mama Poli i Karoliny:

Minął kolejny (już drugi) rok wspólnej nauki języka angielskiego z „Angielski prywatnie”. Dziewczynki radzą sobie z  językiem bardzo dobrze. Nauczanie jest prowadzone profesjonalnie i z zaangażowaniem. Dziękujemy.

Mama Bartosza:

Bardzo dziękujmy za tegoroczną współpracę i liczymy na kontynuowanie jej od września. Syn ocenia zajęcia prowadzone przez Panią jako bardzo interesujące. Ja natomiast widzę zdecydowany postęp w nauce. Zmieniło się również nastawienie syna do nauki języka angielskiego.

Mama Asi i Wiktora:

Bardzo solidna szkoła. Polecam.

Mama Asi i Piotra:

Zajęcia podobają się dzieciom i pozwalają na rozwijanie zdolności językowych w miłej atmosferze. Dodatkowym plusem jest to, że lekcje mogą odbywać się z dojazdem do domu.

Mama Michała:

Z wielką przyjemnością mogę poinformować, że jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Julią. Jest to osoba otwarta, niezwykle sympatyczna i cierpliwa, a przy tym cechująca się wysoką kulturą osobistą. Szczególnie cenię sobie regularność i punktualność wszystkich prowadzonych zajęć oraz kontakt nauczycielki z moim synem. Postępy w nauce języka angielskiego Michała są ogromne. Pani Julia zachęca i mobilizuje Michała do mówienia i pisania w języku angielskim.
Polecam i już zapisuję się na przyszły rok!

Tata Julki:

Zajęcia z języka angielskiego są prowadzone przez Panią Beatę  na bardzo wysokim poziomie. Korzystamy z usług Pani Beaty już 3 lata. W tym czasie nasza córka poczyniła bardzo duże postępy w nauce języka angielskiego. Co ważne, pomimo że są to dodatkowe zajęcia 2 razy w tygodniu córka przez te 3 lata nigdy nie narzekała, że nie chce mieć zajęć. Metody nauki oraz narzędzia i materiały wykorzystywane  do nauki przez Panią Beatę przynoszą duże efekty w nauce języka angielskiego.  Bardzo wszystkim polecam zajęcia z Panią Beatą.

2015/2016

Mama Michała (8 lat) i Macieja (12 lat):

Pani Zosia to rewelacyjna nauczycielka z bardzo dobrym podejściem do dzieci, lekcje wyjątkowe, chłopcy  z zadowoleniem podchodzili do każdych zajęć. Testy szkolne punktowane były u chłopców bardzo wysoko. Raz jeszcze dziękujemy i zachęcamy innych do skorzystania z oferty firmy Angielski Prywatnie .

Mama Mateusza:

Podejście mojego syna do nauki języka angielskiego bardzo się zmieniło od kiedy przychodzi do nas nauczycielka z firmy Angielski Prywatnie.

Ma ona rewelacyjne podejście do dzieci, nauka przez zabawę – super. Mateusz z niecierpliwością czeka na kolejne lekcje z nauczycielką.

Mama Karoliny i Poli (12 i 9 lat):

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług i współpracy z lektorem, którego dzieci bardzo polubiły. Zamierzamy kontynuować naukę razem z Państwem w nadchodzącym roku szkolnym.

Mama Mikołaja:

Pani Beato dziękujemy za naukę w roku szkolnym 2015/16.
Lekcje fajnie prowadzone, przemyślane,  syn chętnie bierze w nich udział. Z innymi nauczycielami bywało różnie! Panią Beatę cechuje otwartość, umiejętność dotarcia  do dziecka i wybrania dla niego odpowiedniego sposobu nauczania języka angielskiego.
Zdecydowany postęp w mówieniu i gramatyce. Syn uporządkował dotychczasową wiedzę.

Na pewno będziemy kontynuować naukę języka angielskiego z Panią Beatą od września.

Mama Tymona:

Nauczyciel sprawił, że nastawienie mojego syna do nauki języka angielskiego zmieniło się podczas kilku miesięcy od  „naprawdę muszę?”  do „dzisiaj przychodzi pan od angielskiego? To super!”

Zajęcia odbywają się w świetnej atmosferze, a jednocześnie widoczne są efekty nauki – nie tylko w postaci wyników testów szkolnych i lepszych ocen, ale również w praktyce – syn podczas wyjazdu za granicę świetnie sobie radził komunikując się z rówieśnikami po angielsku 🙂

Mama Mateusza:

Współpraca z Panią nauczyciel układała się bardzo dobrze, przychodziła ona zawsze przygotowana i uśmiechnięta na zajęcia z synem, syn mimo swojego lenistwa oceniał lekcje jako fajne. W szkole nie miał problemów z angielskim, będę chciała żeby syn kontynuował naukę po wakacjach.

Mama Oli i Kuby:

Bardzo dziękujemy za kolejny rok nauki Oli z Panią Beatą i pierwszy Kuby z Panem Przemkiem. Obydwoje wspaniale potrafią pracować z dziećmi i zachęcić je do nauki. Pan Przemek jako nauczyciel Kuby i jego kolegi, z którym razem się uczą, to „strzał w dziesiątkę”. To nauka trochę przez zabawę, ale efekty są naprawdę widoczne, genialny kontakt z chłopakami, potrafi zainteresować, zmobilizować do pracy, jest rozsądnie wymagający – i bardzo dobrze! Pani Beata to osoba bardzo sympatyczna, uśmiechnięta, rzetelna, otwarta i komunikatywna. W przystępny sposób tłumaczy coraz trudniejsze do zrozumienia dla dzieci, zagadnienia z gramatyki angielskiej. Ma niezawodną metodę nauki słówek, zawsze jest przygotowana do zajęć i tego samego wymaga od dzieci –  z czego my się cieszymy, bo to dzieci bardzo pozytywnie mobilizuje! Zarówno Pani Beata jak i Pan Przemek, w każdej chwili chętnie omawiają z nami postępy Oli i Kuby i z zaangażowaniem podpowiadają na co należy w danym momencie zwrócić uwagę.  Dziękujemy i polecamy!

Mama Stasia i Frania (bliźniaki, 6 lat):

Bardzo dziękuję za zajęcia w tym roku. Za zaangażowanie nauczyciela, którego chłopcy bardzo lubią; lekcje z nim są dla nich nie tylko nauką, ale też zabawą. Nauczyciel zrozumiał, że chociaż chłopcy są bliźniakami, to trzeba ich traktować jako dwie osobowości. Radzi sobie z ich nastrojami i różnymi pomysłami.

Mama Ani (5 klasa)

Serdecznie dziękujemy za pracę i w tym roku! Lekcje były bardzo ciekawe, a wiedza przydatna i rozszerzona w stosunku do zakresu szkolnego. Córka bardzo chętnie uczestniczyła w spotkaniach (poprosiła nawet o ostatnie spotkanie w dniu zakończenia roku szkolnego :))

2014/2015

Mama Zuzi i Pawła (11, 9 lat):

Pani Beata jest punktualna i zawsze przygotowana do zajęć. Jest osobą komunikatywną, w przystępny sposób przekazuje wiedzę. Bardzo otwarta na indywidualne potrzeby ucznia, do których dopasowuje program i tempo nauki. Z Panią Beatą dzieci uporządkowały dotychczasową wiedzę, bieżący materiał opanowały szybko. Na efekty nie trzeba było długo czekać – w szkole znacznie poprawiły oceny. Był również czas na lekcje wykraczające poza program obowiązujący w szkole. Będziemy kontynuować naukę języka angielskiego z Panią Beatą w roku szkolnym 2015/2016.

Mama Natalki:

Od roku Natalka pobiera prywatne lekcje u Pani Beaty. Córka obdarzyła wielką sympatią swoją nauczycielkę już po pierwszych zajęciach. Jej niechęć do szkolnego angielskiego przerodziła się w ogromny zapał i chęć prowadzenia w rankingach wyników. Obecnie Natalka chętnie rozmawia po angielsku, nabrała pewności siebie i z niecierpliwością czeka na rozpoczęcie kolejnych spotkań po wakacjach. Z całym przekonaniem rekomendujemy metody nauczania pani Beaty, po prostu przynoszą efekty, a dodatkowo rozbudzają ciekawość dalszego poznawania języka.

Mama Kuby:

Polecam. Pani Beata nie bała się podjąć nauczania dziecka z dysleksją i dysgrafią. Prowadziła lekcje adekwatnie do potrzeb dziecka. Zawsze była przygotowana do lekcji. Nauczyciel w szkole syna powiedział, że widzi poprawę w nauce. Dziecko zawsze chętnie szło na lekcje języka angielskiego – może nie zawsze przygotowane jak powinno 🙂

Polecam lekcje j.angielskiego u p.Beaty – to na pewno nie jest zmarnowany czas bo widać efekty nauki.

Mama Mai (zajęcia z Mają i Helenką):

Zależało mi na dodatkowych zajęciach angielskiego ponieważ chciałam żeby dziewczynki miały możliwość innego – pozaszkolnego kontaktu z językiem angielskim. Myślę, że za wcześnie jeszcze mówić o sukcesie, ale widzę postępy. Dodatkowo Pani Beata ma świetny kontakt z dziećmi, dziewczynki bardzo chętnie przychodzą na zajęcia.

2013/2014

Tata Antosia i Igi:

Pani Beata od 3 lat udziela dodatkowych lekcji języka angielskiego dwójce naszych dzieci (13 i 7 lat).
Wysokie zaangażowanie Pani Beaty oraz jej kreatywność sprawiają, że dzieci z prawdziwą przyjemnością uczestniczą w jej zajęciach. Współpraca z Panią Beatą sprawiła, że nasz syn ma nie tylko najwyższe oceny z języka angielskiego w szkole, ale również udało mu się zostać laureatem oraz zająć czołowe miejsca w ogólnopolskich konkursach języka angielskiego.
Pani Beata bardzo łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi, sprawia, że zajęcia nie są nudne, a nasze dzieci czekają na nie z prawdziwą radością.

Mama Mikołaja:

Pani Beata jest bardzo sympatyczną i zawsze uśmiechniętą osobą. Jest również doskonałym lektorem, który z ogromnym zaangażowaniem i w interesujący sposób wzbogaciła słownictwo mojego syna poprzez ciekawe i różnorodne ćwiczenia językowe podczas lekcji. W bardzo przystępny i zrozumiały sposób tłumaczy zawiłe zasady gramatyki, a przekazaną wiedzę egzekwuje od swojego ucznia na każdej lekcji. Jestem naprawdę zadowolona z postępów jakie poczynił mój syn, dlatego będzie kontynuował naukę również w następnym roku szkolnym pod czujnym okiem Pani Beaty. Jeżeli ktokolwiek zechce rozpocząć, czy też kontynuować przygodę z językiem angielskim, POLECAM lekcje z Panią Beatą.

Mama Daniela:

Pani Beata pomagała przez ostatnie lata mojemu synowi w nauce angielskiego. Dzięki niej poczynił spore postępy, poprawił ocenę semestralną w szkole. Ale co najważniejsze, syn z angielskiego czuje się dużo pewniej i polubił ten język! Polecam lekcje angielskiego z Panią Beatą!

Mama Filipa (9 lat):

Lekcje z Panią Beatą przeprowadzane były bardzo profesjonalnie oraz pozwoliły na zwiększenie zasobu słów i zwrotów angielskich Filipa. Syn był bardzo z nich zadowolony ponieważ wprowadzała Pani przyjazną atmosferę. W rezultacie otrzymał ocenę celującą na koniec roku szkolnego. Bardzo dziękuję.

Zapisz swoje dziecko na lekcje angielskiego już dzisiaj! KLIKNIJ