Przerwa świąteczna oraz ferie zimowe

Czas Świąt to wyjątkowy moment dla wszystkich uczniów w naszej szkole językowej. Prowadząc zajęcia języka angielskiego z dojazdem w Warszawie, w okresie świątecznym staramy się wpleść jak najwięcej akcentów świątecznych w zajęcia jak to możliwe. Słuchamy bardzo dużo piosenek świątecznych, czytamy teksty związane ze świętami Bożego Narodzenia oraz tradycjami z nimi związanymi. Uczymy się słownictwa jak również po prostu doskonalimy umiejętność mówienia oraz konwersacji. Piszemy kartki świąteczne, życzenia świąteczne jak i teksty opisujące nasze przeżycia związane ze Świętami.

Lekcje świąteczne są bardzo wyczekiwane przez naszych uczniów jak i nauczycieli. Jest to również moment podsumowań przed dłuższą przerwą od nauki. Za niedługo nasi uczniowie będą mogli odpocząć wraz ze swoimi bliskimi, tym samym będą mieli odpoczynek od nauki. Taka przerwa jest zawsze bardzo ważna. Nie wzbraniamy się przed nią. Uczniowie potrzebują odpoczynku od zajęć oraz pracy domowej. Po tym okresie wrócą chętniej do nauki. Tak naprawdę lekcje po okresie świątecznym są zawsze bardzo produktywne. Dzieci są wypoczęte oraz gotowe do dalszej pracy.

Nasza szkoła prowadząca prywatne lekcje języka angielskiego z dojazdem do ucznia (Warszawa Wawer oraz okolice) również przestaje działać w przerwie świątecznej.

Dni wolne od nauki to:

  • 23 grudzień 2017 – 1 stycznia 2018 (powracamy do prowadzenia zajęć 2 stycznia).

Ferie zimowe to również okres, kiedy zajęcia nie są prowadzone:

  • 15 styczeń – 28 styczeń 2018

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące dni wolnych, zachęcam do kontaktu na adres beata@angielskiprywatnie.pl. Można kontaktować się z nami również telefonicznie +48503817908.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.