Podsumowanie roku 2017

Koniec roku kalendarzowego to czas podsumowań, który nie omija również naszej szkoły języka angielskiego (prowadzimy prywatne zajęcia języka angielskiego z dojazdem do ucznia na terenie Warszawy).

Od samego początku tworzenia szkoły, naszą priorytetową misją było dostarczanie profesjonalnych, prywatnych lekcji języka angielskiego. Prowadzimy lekcje indywidualne oraz w małych grupach. Nasza grupa docelowa to uczniowie w wieku od 6 do 15 lat. Nasz zespół składa się z profesjonalnych nauczycieli języka angielskiego z wykształceniem pedagogicznym – nasi nauczyciele są przeszkoleni do nauczania języka obcego, zatem posiadają nie tylko wiedzę pedagogiczną jak i metodyczną.

Jako osoba zarządzająca zespołem nauczycieli jestem z nimi w stałym kontakcie. Na każdym etapie nauki wiem jaki materiał jest przerabiany z każdym uczniem, jak i wiem jakie są postępy ucznia. W przypadku jakichkolwiek problemów ucznia, zawsze razem zastanawiamy się nad rozwiązaniem. Dobro ucznia to dla nas podstawa. Chcemy, aby czuł się on na naszych lekcjach swobodnie i z chęcią spotykał się z nami co tydzień. Nasi uczniowie nam ufają i jest to dla nas bardzo ważne. Jesteśmy świadomi tego, że pod naszą opieką są młodzi ludzie, którzy w wieku dorastania zmagają się z wieloma wyzwaniami. Dlatego też nasze działania są jak najbardziej przemyślane. Jesteśmy również w stałym kontakcie z rodzicami.

Materiały, które używamy podczas naszych prywatnych lekcji języka angielskiego są bardzo różnorodne. Bierzemy pod uwagę zainteresowania uczniów, tworząc tematy zajęć.  Korzystamy nie tylko z książek językowych, ale również literatury anglojęzycznej, filmów, bajek, gier i wielu innych.

Dywersyfikujemy metody nauczania tak, aby odnaleźć te najodpowiedniejsze dla każdego ucznia. Czerpiemy wielką przyjemność z posiadania możliwości pracy z młodymi ludźmi, którzy są naszą przyszłością. Nigdy nie przestaniemy się rozwijać i rozwijać naszej oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.