Nauczyciele

Beata Gierańczyk

Jestem nauczycielem języka angielskiego z jedenastoletnim stażem pracy z dziećmi oraz młodzieżą. Swój staż pracy rozpoczęłam w Szkole Podstabeata gieranczykwowej w Warszawie, gdzie uczyłam dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Dodatkowo pracowałam jako prywatny nauczyciel języka angielskiego dzieci oraz młodzieży w wieku od 6 do 15 lat. W trakcie mojej pracy zauważyłam niesamowitą efektywność pracy ucznia na lekcjach indywidualnych oraz w małych grupach. Skłoniło mnie to do założenia firmy skupiającej się na udzielaniu prywatnych lekcji języka angielskiego z niestandardowym podejściem do ucznia.

Moje zamiłowanie do podróżowania, literatury, muzyki oraz kina ma odzwierciedlenie w lekcjach, które prowadzę. W trakcie studiów, przebywałam w Londynie przez rok, gdzie uczęszczałam na kurs językowy Skills for Life, a także zdobyłam pewność językową oraz obycie z językiem użytkowym.

Wykształcenie:

  • Filologia angielska, Specjalizacja nauczycielska w zakresie nauczania języka angielskiego,
  • Tłumaczenie specjalistyczne, Uniwersytet Warszawski,
  • Stanmore College w Londynie, Kurs ‘Skills for Life’

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie moimi lekcjami, jest mi niezmiernie miło, że od roku szkolnego 2015/2016 współpracuję z innymi nauczycielami języka angielskiego. Grono nauczycieli poszerza się z roku na rok. Razem z innymi nauczycielami możemy kontynuować misję efektywnej nauki języka angielskiego dla dzieci (indywidualnie bądź w małych grupach) oraz dostarczać profesjonalną usługę nauczania w następujących dzielnicach:

Gocław, Międzylesie, Powiśle, Saska Kępa, Stara Miłosna oraz Wawer.


Zofia Długosz

zofia-dlugosz-angielski-prywatnie

Jestem studentką Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Moim kierunkiem jest „Nauczanie Języków Obcych.” Jako główną specjalizację wybrałam język angielski, a dodatkową francuski. Podczas studiów zdobywam również wiedzę dotyczącą wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego oraz metod nauczania, które wykorzystuję ze swoimi uczniami podczas prywatnych zajęć języka angielskiego.

Od początku ukierunkowywałam swoją edukacje na profile językowe. Uczęszczałam zarówno do gimnazjum, jak i liceum dwujęzycznego. Język angielski od dawna towarzyszy mi podczas wyjazdów zagranicznych.

Nauczanie prywatne praktykuję już od pięciu lat. Podczas lekcji wykorzystuję wiedzę pedagogiczną i dydaktyczną zdobytą w szkole oraz podczas praktyk. Podczas zajęć z najmłodszymi inicjuję wiele gier i zabaw edukacyjnych. Kładę duży nacisk na konwersację i przełamanie barier językowych u uczniów. Staram się również wykształcić prawidłowy akcent, który sama nabyłam podczas wyjazdów i wymiany uczniowskiej w Anglii.

Prywatnie jestem wielkim miłośnikiem zwierząt. Aktualnie uczę się jeździć konno. Jedną z moich pasji są również podróże.


Julia Dzionek

Julia Dzionek angielski prywatnie Jestem studentką Filologii Romańskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Moja droga do nauczania języków obcych prowadziła przez gimnazjum dwujęzyczne i klasę z rozszerzonym zakresem nauki języka angielskiego w liceum. Choć wybrałam studia nad językiem i literaturą francuską, angielski niezmiennie mi towarzyszy od wielu lat.

Poza wiedzą teoretyczną posiadam bogate doświadczenie w komunikacji w różnorodnych sytuacjach zdobyte podczas podróży i pracy za granicą, które wykorzystuję na moich lekcjach. Staram się, aby uczniowie przełamywali swoje bariery i zachęcam ich do kreatywnego myślenia poprzez gry i zabawy. Wierzę, że nauka może być przyjemnością i takie myślenie chcę zaszczepić u swoich podopiecznych. Od samego początku nauczania kładę też duży nacisk na prawidłową wymowę i samodzielne systematyczne powtarzanie materiału.

Prywatnie jestem miłośniczką literatury i sztuki, zwłaszcza tej okresu włoskiego renesansu. W wolnych chwilach pochłaniam książki i rysuję.


Anna  Szymańska

Ukończyłam studia językowe na Wydziale Skandynawistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Studia te obejmowały rozszerzony program znajomości języka angielskiego wraz z metodyką nauczania tego języka. Już w czasie studiów udzielałam wielu lekcji języka angielskiego i szwedzkiego, zarówno prywatnych jak i w grupach, w ramach szkoły językowej. Po studiach doskonaliłam praktyczną znajomość języka angielskiego w Kanadzie, a następnie, przez wiele lat, posługując się językiem angielskim na co dzień w pracy z Amerykanami.

Obecnie pomagam swoim dzieciom w nauce języka angielskiego w szkole, nie tylko w ramach odrabiania prac domowych i tłumaczenia materiału, ale i wykorzystując do tego nasze długie podróże samochodem czy sytuacje w domu. W swoim nauczaniu największy nacisk kładę na przełamanie barier w komunikacji w obcym języku, umiejętność czynnego i odważnego posługiwania się językiem angielskim w mowie, gdyż uważam że właśnie tej umiejętności nam często brakuje.

Prywatnie, jestem wielką amatorką ciszy i pięknego krajobrazu w Bieszczadach. Bardzo lubię literaturę amerykańską, szczególnie z okresu między- i  powojennego.


Magdalena Mamrowicz

Z wykształcenia jestem nauczycielem języka angielskiego. Ukończyłam studia filologiczne na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie uzyskałam tytuł magistra w zakresie lingwistyki stosowanej o specjalności nauczycielskiej i tłumaczeniowej z języka angielskiego.

Swoją wiedzę poszerzyłam kończąc podyplomowe studia Business English oraz studia tłumaczeniowe. Od ponad czternastu lat dzielę się pasją do języka angielskiego ze swoimi uczniami. Współpracuję z dorosłymi ale także z najmłodszymi słuchaczami. To właśnie praca z młodym uczniem przynosi wspaniałe efekty i daje dużo radości. W pracy z dziećmi stosuję metodę komunikatywną oraz immersję językową, czyli stwarzam słuchaczowi naturalne środowisko języka angielskiego poprzez gry i zabawy. Innymi słowy dziecko zostaje otoczone językiem angielskim i po pewnym czasie zaczyna rozumieć i mówić w tym języku. Udana lekcja to taka, na której nie ma nudy, a czas płynie szybko. Dokładam wszelkich starań aby wszystkie moje spotkania z uczniami były pełne energii i wiedzy przekazywanej w miłej atmosferze.

Cenię aktywny tryb życia, podróże, te bliskie i te dalekie, spotkania z przyjaciółmi a ostatnio pogłębiam wiedzę na temat zwyczajów irlandzkich.

 

Zapisz swoje dziecko na lekcje angielskiego już dzisiaj! KLIKNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.