Dlaczego oferujemy lekcje indywidualne i w małych grupach?

W momencie kiedy zakładałam szkołę Angielski Prywatnie wiedziałam, że będzie ona miała w swojej ofercie indywidualne lekcje języka angielskiego z dojazdem do ucznia. Byłam przekonana, że chcę odejść od tradycyjnego modelu udzielania lekcji języka angielskiego. Nie chciałam tworzyć kolejnej szkoły językowej, która oferowałaby lekcje w dużych grupach. Każde dziecko jest inne i nie jesteśmy w stanie tak dobrać grupy uczniów, aby mieli oni ten sam poziom językowy. Nie jesteśmy również w stanie dobrać dużej grupy uczniów, którzy dobrze uczą się przy użyciu jednej metody nauczania i tak samo stworzonych materiałów.

Stworzyłam więc szkołę języka angielskiego, która zatrudnia tylko i wyłącznie wykwalifikowanych nauczycieli angielskiego, którzy korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia w nauczaniu, tworzą lekcje idealnie przygotowane dla każdego ucznia z osobna. Jestem dumna, że nasz zespół stworzony jest z nauczycieli z powołania, którzy zawsze doskonalą swoje umiejętności.

Zawód nauczyciela to zawód w którym zawsze musisz coś zmieniać, zawsze możesz zrobić coś lepiej. Jeśli jesteś nauczycielem, który zdaje sobie z tego sprawę, na pewno rozumiesz o co mi chodzi.

Z tych wszystkich względów, mając po pierwsze dobro naszych uczniów na uwadze, z całych sił staram się tworzyć szkołę, gdzie uczniowie rzeczywiście uczą się języka angielskiego. Zawsze powtarzam, że nigdy nie zrezygnuję z wysokiego poziomu nauczania na rzecz czegokolwiek innego. Jestem dumna z tego co udało nam się wspólnie z nauczycielami osiągnąć i robię wszystko, aby naszą ofertę poszerzyć i udoskonalić. Dlatego też nigdy nie zrezygnuję z modelu udzielania lekcji indywidualnych oraz lekcji w małych grupach. Co najważniejsze w naszej ofercie zawsze będą dostępne lekcje z dojazdem do ucznia na terenie Warszawy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.